Vzájemná podpora

Drazí přátelé. Jestli se cítíte vyčerpáni životem ve měste, nevíte kudy kam, nebaví Vás práce a máte pocit, že každý den Vašeho života jde od nikud nikam, vězte, že nejste sami. Dennodenně se ženeme do práce, kterou ve skutečnosti nijak zvlášť nemilujeme jen proto, abychom si zarobili na to, abychom měli kde spát, co jíst, za co si koupit nové šaty, oblek či auto, ve kterých pak opět pojedeme do té samé práce, ze které zamíříme rovnou k televizi nebo to ještě vememe přes hospodu.Upínáme se k dovolené, říkáme si, že to děláme "pro děti", nebo si neříkáme raději nic a děláme všechno pro to, abychom to nevnímali... Přichází úzkost, deprese, zdravotní problémy, ale protože tím trpí všichni, považujeme to za normální. 

Drazí přátelé, vězte, nemusí to tak být. Dá se žít radostně. Dá se žít smysluplně. Existuje něco víc. Stačí tomu uvolnit cestu. 

Sami procházíme tímto procesem, dennodenně se učíme a s nejvyšší radostí si potvrdzujeme, že to JDE. 

Zastavte se u nás, když budete mít cestu kolem... Naleznete nejen prekrásné místo na dovolenou ale možná i něco víc. 

O všechno, co jsme se už naučili se s Vámi srdečně podělíme.

A jestli pocítíte, že chcete Vaší energií podpořit nás, abychom se mohli dělit o to víc s dalšími přáteli, kteří prožívají to samé, s hlubou vďečností za všechno příjímame Vaši podporu. Finanční podpora je pro nás rovnocenná třeba balíčku jídla pro kočky (sami sme vegetariáni a koček máme teď požehnaně :)), jablíčkům či pytlíku mrkve z Vaší zahrady nebo obrázku, který namalujete... 

Z celého srdce děkujeme. 

  1654899013/0800